Hebben wij jouw email-adres?

14 maart 2020

Onze vereniging probeert je zo goed mogelijk van dienst te zijn, ook op het gebied van informatie­voorziening en ledenservice. Hiertoe is het belangrijk dat ons ledenbestand qua contactgegevens up-to-date is en blijft.

Recent onderzoek heeft uitgewezen dat van bijna 25% van onze leden bij ons geen email-adres bekend is. Ook is niet zeker of de email-adressen die wij wél in de administratie hebben, correct zijn. Dit gemis willen wij graag verhelpen, zeker met het jubileumjaar in aantocht!

Vandaar deze eenmalige vraag aan alle leden:

Stuur vanuit het door jou gebruikte email-adres een berichtje aan: ledenadministratie@nvbs.com. Dit kan heel simpel, met alleen je lidnummer en naam in het bericht. Dan kunnen wij de komende tijd onze administratie bijwerken.

Je medewerking wordt erg op prijs gesteld!
NVBS Ledenadministratie