Excursies > Aankondigingen > Flexreis 2008

 
             
  Excursies

NVBS Excursies

Statuten SNE

Huishoudelijk Reglement SNE

Reisvoorwaarden SNE

Aankondigingen

Verslagen 2008
Verslagen 2007
Verslagen 2006
Verslagen 2005
Verslagen 2004
Verslagen 2003
Verslagen 2002
Verslagen 2001
Verslagen 2000
Verslagen 1999

  Flexreis 2008 (Aanmelding gesloten)

ÖBB treinstel naar Lindau (D) in St. Margereten (CH)

Voor de derde keer organiseert de SNE een Flexreis. De formule van een Flexreis is: bij voorkeur een vaste standplaats of maximaal eenmaal verwisselen, dagtochten vanuit die standplaats en veel vrij indeelbare tijd (veel kan, maar niet alles hoeft). Op veler verzoek is het reisdoel opnieuw Zwitserland en dit keer de omgeving van St. Gallen en de Bodensee. De reis zal plaatsvinden van 18 t/m 27 september 2008. De standplaats is Rorschach aan de Bodensee, twintig treinminuten vanaf St. Gallen.

In groepsverband staan op het programma:
  • rit met extra stoomtrein over de normaalsporige tandradlijn van de Appenzeller Bahnen van Rorschach naar Heiden,
  • rit met een elektrische museummotorwagen op het smalspoornet van de Appenzeller Bahnen,
  • treinrit naar Chur en vandaar met de Rhätische Bahn naar Arosa en terug.
  • rondrit per trein langs de Bodensee.
  • rit per extra trein over de museumlijn van de Bregenzerwaldbahn en bezoek aan het museum over de Rheinregulierung in Lustenau met treinrit.

Rorschach – Heiden Bahn, stoomlok 3 in Rorschach Hbf

Voor deelnemers met een gedeelde tweepersoonskamer bedraagt de reissom €1250 (code Flx3-2); deelnemers die de voorkeur geven aan een eenpersoonskamer betalen €1550 (code Flx3-1). Voor introducés geldt in beide gevallen een toeslag van €50. In de reissom zijn begrepen: de reis per ICE van Zevenaar grens naar Zürich en vervolgens naar Rorschach en terug, verblijf in een driesterrenhotel met half pension, een Interrailpas voor vijf dagen binnen een periode van tien dagen, de ritten met genoemde museumtreinen en de verplichte bijdrage aan het SNE-annuleringsfonds. Op de heenreis moet in Mannheim en op de terugreis in Frankfurt (Main) Hbf worden overgestapt. De Interrailpas is bedoeld om te worden gebruikt voor de treinreis vanaf de Nederlandse grens naar Rorschach en terug, de treinrit naar Arosa en de rondrit langs de Bodensee. Er blijft dus één dag over voor vrij gebruik.

Motorrijtuig van de smalspoortandradlijn Rheineck – Waldeshauzen

Aanmelding voor deze reis is mogelijk door vóór 15 juli 2008 de reissom over te maken op postgirorekening 636691 van de Stichting NVBS-Excursies in Hoofddorp met vermelding van uw lidmaatschapsnummer en de gewenste code. In geval van introducés en bij elektronische betaling via de Postbank ook het adres vermelden. Reisleider is Pleun Benard.

Trogenerbahn, dubbelgelede tram 32 in St. Gallen

Trogenerbahn, motorrijtuig 23 met aanhanger in St. Gallen

Interessante links:

Appenzellerbahnen
Südostbahn
Museum en smalspoortreinritten Lustenau
Bregenzerwaldbahn
Toeristeninformatie Sankt Gallen en omgeving
Informatie over dagkaarten regio oost Zwitserland
Museumlijn Bauma - Hinwil
Rhätische Bahn

SBB E-lok 460 025 in EK uitmonstering in Zürich Hbf

 

 

Reisdata

vertrek 18 september 2008
terugreis 27 september 2008

Prijzen

leden:
1PK €1550 pp
2PK €1250 pp
introducees:
toeslag €50 pp

Aanmelden

Voor 15 juli 2008
Aanbetaling volledige reissom

Contactpersoon

Pleun Benard

E-mail SNE: pleun.benard@nvbs.com

 

Return to the Top